Home Rajon Tragjike në Durrës, 44- vjeçari dhe vajza e tij e mitur mbyten në det

Tragjike në Durrës, 44- vjeçari dhe vajza e tij e mitur mbyten në det

by rks2008

Një 44-vjeçar dhe vajza e tij 9- vjeçare janë është mbytur në det në Rrushkull të Durrësit.

Sipas policisë Dh.B., 44 vjeç së bashku me vajzën M.B., 9 vjeçe, janë futur duke u larë në det, por 44-vjeçari nuk ka mundur të dalë i gjallë.

Ndërsa e mitura u dërgua në spitain e Durrësit, por ndërroi jetë më pas.

Njoftimi i policisë:

Më datë 26.08.2020, rreth orës 18:00, në Rrushkull, Durrës, shtetasi Dh.B., 44 vjeç dhe shtetësja e mitur M.B., 9 vjeçe, (baba dhe vajzë), dyshohet se janë futur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi Dh.B., ndërsa shtetësja M.B., ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë, ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Në lidhje me informacionin e më sipërm ku humbi jetën duke u larë në det shtetasi Dh.B.,44 vjeç, ju bëjmë me dije se ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Durrës edhe shtetësja e mitur M.B., 9 vjeçe.

0 comment

You may also like

Leave a Comment