Home Magazina Reagojnë serbët pas publikimit të këngës “Besa Besë” nga Bim Bimma dhe Nushi

Reagojnë serbët pas publikimit të këngës “Besa Besë” nga Bim Bimma dhe Nushi

by rks2008

Dy ditë më parë Bim Bimma dhe Nushi lansuan projektin e ri “Besa Besë”, shkruan GazetaBlic.

Ky projekt u mirëprit në gjithë trojet shqiptare.

Por, “Besa Besë” ka ndezur serbët në rrjete sociale të cilët dhe kanë komentuar në Youtube, aty ku është publikuar klipi i kësaj kënge, e të cilët e kanë quajtur Kosovën zemër të Serbisë.

0 comment

You may also like

Leave a Comment