Home Magazina Kida sjell imazhe nga xhirimet e klipit të ri, pozon joshëse me dekoltenë e hapur

Kida sjell imazhe nga xhirimet e klipit të ri, pozon joshëse me dekoltenë e hapur

by rks2008

Artistja e njohur Orhidea Latifi – Kida, prej disa ditësh ka nisur xhirimet e videoklipit të ri.

Ndonëse ka qëndruar në Shqipëri për realizimin e klipit, këngëtarja shqiptare nuk ka hezituar që në rrjete sociale të ndajë imazhe dhe video të ndryshme.

Deri në lansimin e këngës së re “Edhe sa”, 23 vjeçarja publikoi disa imazhe të tjera atraktive në Instagram.

0 comment

You may also like

Leave a Comment