Home Kosovë Thaçi shpërndan një video të Policisë së Kosovës: Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve

Thaçi shpërndan një video të Policisë së Kosovës: Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve

by rks2008

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në mëngjesin e së mërkures ka shpërndarë një video ku shihen pjesëtarët e Policisë duke bërë përgatitjet e tyre.

Gjithashtu, aty mund të shihni edhe aksione të ndryshme të tyre, shkruan IndeksOnline.

Thaçi përmes kësaj video ka treguar se pjesëtarët e PK-së janë çdo ditë në mbrojtje të rendit dhe ligjit.

“Çdo ditë në mbrojtje të rendit dhe ligjit. Çdoherë në shërbim të atdheut dhe qytetarëve”, ka shkruar ai./IndeksOnline/

0 comment

You may also like

Leave a Comment