Home Lajme Kosovarët ua marrin pensionet gjermanëve (VIDEO)

Kosovarët ua marrin pensionet gjermanëve (VIDEO)

by rks2008

Disa kosovarë në Gjermani po akuzohen për mashtrim, kryesisht të moshuarve, në qytetin e Dresdenit.

Ata nëpërmjet qendrave të thirrjeve nga Kosova, i kishin vënë në lajthitje gjermanët se kanë fituar lotari dhe i kanë obliguar të blejnë kuponët nga 4 mijë euro.

Kronikë nga Arbreshë Uka

0 comment

You may also like

Leave a Comment