Home Lajme Kjo është motra e Medes të cilën e uron sot Lulja

Kjo është motra e Medes të cilën e uron sot Lulja

by rks2008

Lulja dhe Meda përbëjnë njëri prej çifteve më të dashura në estradë.

Që kur janë bashkë publiku ka qenë vazhdimisht i etur për të kuptuar lidhjen e jetën e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Tani ata janë prindër të 4 fëmijëve, të cilët jetojnë në Gjermani.

Lulja shpesh herë ka treguar se ndanë raporte të mira me familjen e Medes.

Jo rrallë here ka sjellë imazhe me vjehrrinë, ndryshe prej kësaj ajo sot na prezanton me kunatën e saj të cilën e uron për ditëlindje.

Ja kjo bukuroshe është motra e Medes./Kosovarja/

0 comment

You may also like

Leave a Comment