Home Kosovë Shi i madh dhe breshër në Fushë Kosovë (VIDEO)

Shi i madh dhe breshër në Fushë Kosovë (VIDEO)

by rks2008

Një stuhi e madhe e ka kapluar gjithë vendin sot në orët e pasditës.

Shi, dhe breshër kanë filluar të bie ne vrull e që janë të shoqëruar edhe me bubullimë.

Lexuesit e klankosova.tv i kanë dërguar pamje nga qyteti i Fushë Kosovës.

Pamjet mund ti shihni të bashkangjitura.

0 comment

You may also like

Leave a Comment