Home Lajme Me meze e këngë patriotike dostat e PDK’së e PSD’së – hjekin mërzinë e pandemisë me Nysret Muçiqin (VIDEO)

Me meze e këngë patriotike dostat e PDK’së e PSD’së – hjekin mërzinë e pandemisë me Nysret Muçiqin (VIDEO)

by rks2008

Zyrtarët e Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, Uran Ismaili e Abelard Tahiri bashkë me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetin dhe ish-zyrtarin e PSD-së, Dardan Sejdiun, janë bashkuar në një tavolinë

Me meze e këngë patriotike nga këngëtari Nysret Muçiqi, dostat e PDK’së e PSD’së ia kanë krisur këngës e qejfit.

0 comment

You may also like

Leave a Comment