Home Kosovë Drejtori i Emergjencës Basri Lenjani, rezulton pozitiv me koronavirus

Drejtori i Emergjencës Basri Lenjani, rezulton pozitiv me koronavirus

by rks2008

Drejtori i Klinikës Emergjente në QKUK në Kosovë, ka rezultuar pozitiv në testin për Coronavirus.

Ai së bashku me gruan e tij dhe njërin nga fëmijët e tij janë të infektuar.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ai në “Info Pandemia” në RTK.

0 comment

You may also like

Leave a Comment