Home Kosovë Lajm i mirë: Sot më shumë të shëruar se sa të infektuar nga koronavirusi në Kosovë

Lajm i mirë: Sot më shumë të shëruar se sa të infektuar nga koronavirusi në Kosovë

by rks2008

9 persona kanë vdekur dhe 129 kanë rezultuar pozitiv me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit, shkruan Gazeta Metro.

Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i Ministrisë së Shëndetësisë Faik Hoti.

Nga 449 mostra të marra nga SHSHKUK, 129 rezultuan pozitiv me koronavirus, teksa janë shëruar 152 pacientë./gazetametro.net

0 comment

You may also like

Leave a Comment