Home Tjera Pushimet si në përrallë të Ermalit, bashkë me të edhe një “Sheikh”

Pushimet si në përrallë të Ermalit, bashkë me të edhe një “Sheikh”

by rks2008

Ermal Fejzullahu po kalon pushime përrallore. Si një sulltan i vërtetë, këngëtari kosovar ndodhet në një jaht luksoz dhe po bën jetë sikur nëpër filma.

Ka disa ditë që pushimet e Ermalit po zgjasin dhe duket se pandemia s’ia ka lënë shenjë fare atij.

Bashkë me të ndodhen në pushime edhe persona të tjerë, bazuar në storyt në Instagram.

Një nga ta është biznesmeni shqiptar që kishte dikur edhe reperin me famë 50 Cent, Sheikh Amarildo.

Bazuar në Instagram, Amarildo duket se është ndjekës i madh i luksit dhe se tani këtë jetë luksoze po e ndjek me Ermalin./Indeksonline/

0 comment

You may also like

Leave a Comment