Home Kosovë E rrezikon fëmijën duke e lëkundur jashtë terasës së një ndërtese në Fushë-Kosovë

E rrezikon fëmijën duke e lëkundur jashtë terasës së një ndërtese në Fushë-Kosovë

by rks2008

Shpesh herë hasim në pamje të çuditshme, të veprimeve të njerëzve të ndryshëm.

Por siç duket dikush së fundi mendoi të argëtonte veten dhe fëmijën, por në fakt po e rrezikonte atë.

Në një prej ndërtesave të Fushë-Kosovës, dikush po e luhaste fëmijën jashtë terase, madje aq shumë sikur të ishte një kukull.

Në videon e dërguar në Indeksonline shihet se si duke e mbajtur me duar, fëmija lëkundet herë para herë prapa duke e rrezikuar të bije nga lartë.

Për më tepër shikoni videon dhe vlerësoni vetë rrezikun që mund t’i kanoset këtij fëmije./Indeksonline/

0 comment

You may also like

Leave a Comment