Home Kosovë Ende pa u mbyllur hesapet me Specialen, Haradinaj synon Presidencën (VIDEO)

Ende pa u mbyllur hesapet me Specialen, Haradinaj synon Presidencën (VIDEO)

by rks2008

Ramush Haradinaj, i cili dha vet dorëheqje nga udhëheqja e Qeverisë, tani po synon një post më të lartë – atë të presidentit të shtetit.

Dhe gjithë kjo, ende pa u mbyllur çështja me Gjykatën Speciale.

Kronikë e gazetarit Besnik Tahiri

0 comment

You may also like

Leave a Comment