Ballina Lajme Albin Kurti është fytyrë e një patrioti për këngëtaren e njohur nga Shqipëria

Albin Kurti është fytyrë e një patrioti për këngëtaren e njohur nga Shqipëria

Nga Republika online

Këngëtarja nga Shqipëria e ka treguar haptazi se mbështet ish kryeministrin Albin Kurtin dhe ka një simpati ndaj tij.

Besa Kokëdhima, e ka publikuar një fotografi të kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje dhe ka shkruar fjalë për të, shkruan portali GazetaBlic.

Fytyra e një patrioti‘, ka shkruar Kokëdhima në imazhin e Albin Kurtit.

Ajo postimin e ka bërë në llogarinë e saj Instagram.

Mos i humb

Leni koment