Ballina Showbiz Këngëtarja kosovare kështu e mbështet publikisht presidentin Thaçi

Këngëtarja kosovare kështu e mbështet publikisht presidentin Thaçi

Nga Republika online

Presidenti, Hashim Thaçi iu adresua sot qytetarëve me një video pas thirrjes nga Gjykata Speciale.

Videoja u transmetua drejtperdrejt në rrjetin social Facebook, shkruan portali GazetaBlic.

Ai i quajti false, akuzat e Gjykatës Speciale dhe tha se nuk do japë dorëheqje.

Këngëtarja, Leonora Jakupi ka publikuar një postim nga videoja e presidentit duke e mbështetur atë dhe i ka bërë tag në postim.

Mos i humb

Leni koment