Ballina Showbiz “Maddona” e Mozzikut, për dy ditë mbi 4 milionë klikime

“Maddona” e Mozzikut, për dy ditë mbi 4 milionë klikime

Nga Republika online

Ai është një nga reperët më të komentuar dhe më të sukesshëm shqipar.

Bëhet fjalë për Mozzik i cili së fundmi për adhuruesit e këngës së tij, lansoi projektin muzikor “Maddona”.

Një këngë me ritëm e klip veror, por me një tekst goxha eksplicit.

Por, siç duket ajo u pëlqye dhe po klikohet tej mase në Youtube.

Vet reperi përmes një fotografie në Instagram tregon se për dy ditë ka grumbulluar mbi 4 milionë klikime./Indeksonline

Mos i humb

Leni koment