Ballina Lajmi i parë Gazimestan: Dy serbë arrestohen për provokim (VIDEO)

Gazimestan: Dy serbë arrestohen për provokim (VIDEO)

Nga Republika online

Edhe këtë vit u kremtua përvjetori i Betejës së Kosovës në Gazimestan.

Njësoj si në të kalurën prapë pati provokime dhe arrestime.

Nuk munguan as autobusët me pjesëmarrës nga Serbia, njofton Klan Kosova.

Masat Anti – Covid nuk u respektuan fare.

Kronikë nga Flamur Gajtani

Mos i humb

Leni koment