Ballina Në Fokus Ky është 19 vjeçari nga Kosova që vdiq në një aksident në Gjermani (FOTO)

Ky është 19 vjeçari nga Kosova që vdiq në një aksident në Gjermani (FOTO)

Nga Republika online

Një 19 vjeçar nga Kosova ka vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor.

Rasti tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjermani, derisa viktima thuhet se është Argëtim Luma dhe është nga fshati Glloboçicë, transmeton Indeksonline.

Sipas familjarëve trupi i pajetë i të riut do të varrosot në Gjermani./Indeksonline

Mos i humb

Leni koment