Ballina Showbiz Anita Haradinaj shpenzoi mijëra e mijëra euro në veshjet e fundit

Anita Haradinaj shpenzoi mijëra e mijëra euro në veshjet e fundit

Nga Republika online

Anita Haradinaj dhe Arta Elezaj, janë ithtare të modës së shtrenjtë dhe kjo duket.

Llogaria në Instagram, @what.they.wearin, llogari kjo që identifikon markat e shtrenjta të fytyrave publike, na sjell çmimet e veshjeve të dy grave, njofton Insajderi.

Anita Haradinaj zgjodhi një kostum shumë trendi nga Zadig&Voltaire, që komplet kushtojnë 900 euro, dhe bluza që zgjodhi ta kombinojë kostumin kushton 220 eur.

Veshjen e kompletoi me këpucë nga Bottega Veneta që kushtojnë 910 euro dhe si aksesor zgjodhi një varëse të artë me perla nga Chanel, që kushton 1,379 euro. Një përllogaritje e shpejtë dhe del se një veshje e Haradinajt kalon shifrën e 3000 eurove (për hir të korrektësisë veshja e saj kap shifrën e 3,409 eurove.)

Mos i humb

Leni koment