Ballina Showbiz “Ova” nga “Mrekullia në qelinë numër 7”, shpërndan këngën e artistes shqiptare

“Ova” nga “Mrekullia në qelinë numër 7”, shpërndan këngën e artistes shqiptare

Nga Republika online

Filmi turk, ‘Mrekullia në qelinë numër 7′ u komentua mjaft shumë gjatë kohës së pandemisë.Vajza e vogël e cila luan rolin kryesor, Nisa Sofiya Aksongur në film luajti rolin si ‘Ova‘ ka marrë vëmendje të madhe nga publiku, shkruan portali GazetaBlic.

Ajo është aktive në Instagram ku publikon postime të shumta dhe merr pëlqime dhe komente nga fansat.

Së fundi, e ka shpërndarë këngën ‘A don hala‘ nga Tuna.. Këngëtarja e publikoi në storien e saj duke e falënderuar.

Mos i humb

Leni koment