Ballina Lajme Lajmi i fundit: Shqipëria goditet nga tërmeti

Lajmi i fundit: Shqipëria goditet nga tërmeti

Nga Republika online

Teksa të gjithë qytetarët shqiptarë tashmë ndodhen në shtëpi për shkak të koronavirusit, janë ndier disa lëkundje tërmeti në Tiranë.

Sipas EMSC, tërmeti është regjistruar në magnitudën 3.1 të shkallës rihter dhe epiqendra ka qenë rreth 36 kilometra lart kryeqytetit, në afërsi të Burrelit.

Mos i humb

Leni koment